| gianinutza007 a întrebat:

Ascultati fetelor :))) http://www.youtube.com/watch?v=mtmvt-495QA poate va ajuta la ceva:)))

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Frumos indemn. Asa trebuie. Capul sus. Vorba aceea : Imi pare rau dar nu cumva sa ai impresia ca eu nu vad ca o sa am un viitor stralucit.

Si de la mine : http://www.youtube.com/watch?v=7Mt7Nfq1CJc

8 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Fainaaaaaaaaaaaaaaaaaaalove strucklove strucklove strucklove struck>big grin

| fluturas a răspuns:

Ii foarte tare melodia love struck love struck multumim happy

| DeNyyy a răspuns:

laughing e faina serios

| emma_6707 a răspuns:

Geniala melodia; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah o stiu laughing. e asa de veche oh go on.
Pe mine nu ma ajuta cu nimeni tongue.
Zicea mai de mult o fata ca e buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era teroare cu melodia asta...mereu cand ma certam cu un prieten, ori puneam versuri din ea la staus, ori trimiteam mass.superb melodia! Mersi ca ai reamintit de ea.

| ingerasha ^^___^^ a răspuns:

Tare melodia...laughing