| adysor_2849 a întrebat:

Aseara am baut tuica si am vomitat sange cu bucati de ficat.Sunt probleme? Pot muri? Sau daca nu mai beau cum sigur voi face se vor rezolva in timp.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! sper sa fie o gluma si ca ai vrut sa vezi reactia celor din jur, dar daca este adevarat, cred ca ar trebui sa te abtii de la alcool si sa te pui pe un tratament zdravan, ficatul este singurul organ care se reface daca este tratat cu strictete, nu astepta miracole pe site si viziteaza medicul de familie negresit.
O zi frumoasa sa ai si multa sanatatehappy

| gabriella85 a răspuns:

Cum sa vomiti sange cu bucati de ficat? hello, pai trebuie sa fii alcoolic ca sa ai cateva simptome de genul asta....in fine, du-te de urgenta la medic s-ar putea sa fie ceva mai grav.sanatate!

| adysor_2849 explică:

Nu stiu, alcolic nu sunt.E a patra oare cand ma imbat.In sange erau niste bucati rosii, mici.

| leeya a răspuns:

NU ERA FICAT! Erau cheaguri de sange.

| wallent1n a răspuns:

Si cum ti-a ajuns bucati de ficat in stomac...