| VioLLa a întrebat:

Ash vrea sa dau la liceul militar anul acesta`happy! Vreau sa stiu si eu cum este acolo`?! :-ss Sh mai ales dk ai voie cu telefon sh cu laptop in camera d internatt`?!batting eyelashes Astept raspuns:X Dau funditsaaaa >; d

Răspuns Câştigător
| AnotherWayToDie a răspuns:

Pai happy la liceul militar programul este foarte strict mai ales antrenamentele de dimineata si searathinking in legatura cu laptopu si telefonul nu stiu nimic, ceea ce stiu ca dimineata ai incalzire apoi antrenament defilari etc oricum trebuie sa fii foarte tare, mai ales ca fata sa poti rezista acolohappy succes! fundita?puppy dog eyes?

5 răspunsuri:
| gaby600 a răspuns:

Depinde la care liceu vrei sa dai...Breaza,Alba Iulia, Campulung Moldovenesc?! Stiu sigur ca la Campulung ai voie cu telefon si laptopwinking.(Si eu vreau sa merg la LM, dar sunt intr-a 7-a... Abia astept anul viitor!love struck)

| Laury_9401 a răspuns:

La liceu militar din c-lung ai voie cu telefon fara camera... laptop ai voie dar fara net

| deutza_5635 a răspuns:

Buna...eu am auzit ca nu este atat de greu pe cat se spune...si eu vreau sa dau la miliatr anul acesta insa vroiam sa te intreb dakai facut ceva antrenamente fiindca nu prea sunt sanse sa intri fara big grin

| VioLLa explică:

Eu zic qa rezist.big grin Dar vreau sa stiu neaparat dk am voie cu laptop sh telefonblushing Eu fara ele nu plec de acasarolling on the floor))) Orqm mersi:*

| VioLLa explică:

"deutza"
Da fac antrenamente zilnichappy alerg, flotari ex. d gimnasticatongue am sansee nu e asta o problema.laughing) ma intereseaza cel mai mult d telefon sh laptopbig grin