| anonim_4396 a întrebat:

Astazi, de plictiseala, am cumparat niste bautura (eu). un prieten a baut prea mult si a ajuns in coma alcoolica. cand se trezeste si il intreaba "de unde bautura?" iar el spune ca de la mine, ar putea veni politia la mine sa ma interogheze? straight face

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nici gand de asa ceva. Ati luat de plictiseala alcool? Si nick-ul tot din plictiseala l-ai pus, asa-i?

| kitty_8919 a răspuns:

Nu, nu am auzit sa se impice politia in cazuri cu come alcoolice a baut prietenul tau in exces nu este vina ta

| adi a răspuns:

Nu cred, daca era cu droguri era mai grav, nu prea stau politistii sa urmareasca cine ajunge in spital de la alcool. Sunt foarte multi...