| ioana_3645 a întrebat:

Ati aflat cine castiga next top model? madalina, emma sau roxana?

8 răspunsuri:
| Mada4ghn a răspuns:

Buna Ioana! Sa stii ca niciodata nu vei afla raspunsul unei emisiuni care va fi filmata inainte sa fie difuzata, deoarece atunci nu va mai avea rating...deci concluzia e ca nimeni nu stie cine a castigat. Dupa parerea mea va fi Emma, deaorece o ajuta foarte mult varsta, pe cand celelalte sunt cu 9 ani mai maribig grin

| xBlueEyesZ a răspuns:

Pai.eu sincer sper sa castige emma :X! Dar sa revenim la intreabrea ta.deci.nu nici eu nu am aflat crying.m-am uitat pe un site. unde era fiecare concurenta de la Next Top Model, si cele mai multe voturi le avea Emma. sper ca."BOTE" sa tina cont si de placerile publicului si sa nu o elimine pe Emma! sad

| Angelyque a răspuns:

Buna Ioana! Eu am aflat din surse sigure ca o sa castige emma. Daca nu ma crezi asteapta si o sa veziwinking Nu am de ce sa te mint.
Intr'adevar toate au dreptul sa castige.sunt frumoase toate, emma e putin imatura insa e foarte frumoasa probabil de asta.
Stiu ca o sa castige deoarece emisiunea asta s-a filmat in vara nu acum...si s-a terminat de mult ...nu e in direct ai vazut si tu tongue

| Andreea_3136 a răspuns:

Mi-as dori Emma. indiferent ca are 16 ani.nu conteaza... toti spun ca este imatura, are doar 16 anii. in timp se va maturiza... eu o sustin si sper sa castige. Madalina are silicoane(nu este naturala ) are cafenea pe Dorobanti, e realizata. Roxana este maritata, are cine s`o sustina. dar in ziua de azi? Noi la 21 de ani nu ne gasim de munca, Emma sigur v-a prinde vremuri grele, sa-i dam o sansa >big grin

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Sper sa castige Emma :X

| loryM_5129 a răspuns:

Si eu sper sa castige emma:X e preferata mea de cand a inceput emisiunea:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu. emma si madalina vor ramane in finala happy Nu va spun de unde stiu laughing Glumesc ...prietena mea o cunoaste pe madalina.iar concursul a fost filmat de mult tp happy...Cred ca va castiga Emma happy

| TeooSmilee a răspuns:

Emma