| selly_9145 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga la next top model? emma sau madalina? si dc?

Răspuns Câştigător
| Ralukutsa a răspuns:

Cred ca Emma pentru ca de cate ori a fost in ultimile doua tot a dat-o mai departe si la cate dulciuri mananca tot a lasat-o, ii place de ea pentru ca e frumoasa si tanara.

12 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

emma deoarece este mai frumoasa si mai tinara

| CristineDelaruss a răspuns:

Emma.
Este mult mai tanara decat Madalina, si are mai multe sanse de castig deoarece ea poate practica mai mult aceasta cariera decat ea.
happy

| NoCharachter a răspuns:

Madalina, pentru ca e favorizata lui Catalin Botezatu.

| Larisa a răspuns:

Scuze dar se vede de la o posta cum Catalin o protejeaza pe Madalina, dar din pct de vedere al atuurlor Ema trebui sa castige.Sa speram ca si de data asta Catalin va face diferenta intr-e sentimente si profesie.In viata reala si-o poate pastra pe Madalina pentru ca este un om liber.

| Adixuuu a răspuns:

Emma nu e putin mai frumoasa decat madalina e cu mult mai frumoasa parca e o papusa Emma are toate sansele din lume sa castige si merita eu as fi mandra ca ne reprezinta tara

| pufosheniaaa a răspuns:

Emma pentru ca este mai tanara si are sanse mai mari daca nu o sa mai manance ciocolatalaughing *fundita*

| raluk200 a răspuns:

Eu cred ca mada pentru ca catalin o favrizeaza si cred ca are ceva pile, insa emma e mult mai frumoasa, deci e superba, dar in mintea lui catalin pare un copil fitos, enervant. In plus ea are deja ceva experienta pentru ca a participat la miss universe teenager unde a luat premiul 2 si e tanara, cu un viitor inainte.

| anamaria_7695 a răspuns:

Eu cred ca ema e mai tanara madalina are 25 de ani e cam mult ema are 16 si eu cred ca are mai multe sanse

| marinteodora a răspuns:

Madalina deoarece e preferata lui catalin botezatu si nu sa ingrasat

| AngelandDemon a răspuns:

Eu cred ca emma pentru ca e tanara si un pic mai frumoasa ca madalina

| Ana_4223 a răspuns:

Eu zic ca madalina va castiga deoarece este mai frumoasa si se descurca foarte bine.dar sa vedem ce se intammpla

| Iulyya_3852 a răspuns:

Emma.Pentru ca o adorlove struck Si pentru ca este cea mai draguta, inteligenta si priceputa! Madalina poate primi macar o floare happy Dar nu premiul cel mare! Premiul cel mare sa-l castige Emma!love struck