| Scumpika_4892 a întrebat:

Ati auzit ca duminica asta vine Andreea Balan in Baia Mare la Gold? Credeti ca va fi mai aglomerat ca la Alex Velea? Si care credeti ca are melodii mai frumoase Alex sau Andreea?happy
Primiti fundita usor:*

Răspuns Câştigător
| Ariia a răspuns:

Deci si eu sunt din Bm si mersi ca mi-ai zis. si da. va fi imi aglomerat. in faza cu melodiile nu am nici o idee. amandoi sunt niste artisti ok. o sa veziwinking

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

In primul rand, am auzit ca Andreea are aparat de sintetizat vocea si nu stiu cat de plin a fost, dar datorita fizicului ei si dansatoarelor "fierbinti" s-ar putea sa se cam umple. Deci melodiile lui Alex sant mai bune si mai frumoase.

| Pixel2009 a răspuns:

Probabil va merge mai multa lume deoarece Andreea stie sa danseze si sa atraga publicul mai bine decat Alex Velea [ ea e fata si cu 2 miscari i`a innebunit pe toti :d ] La melodii... amandoi au niste melodii care prind la public doar ca Andreea in ultimul timp trece printr`o criza de stil, parerea mea.

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Am auzit si eu.mie mai tare imi plac melodoiile lui alex