| roox a întrebat:

Aţi citit Semnul şi Trădarea de P. C. Cast, Kristin Cast?batting eyelashes
Eu am citit prima pagină şi mi se pare că are u limbaj prea comun pentru zilele noastre sigh

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit primul volum si daca esti o fana a vampirilor te va captiva crede-ma... daca nu...my bine nu o citi big grin

16 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

Nusmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ati vaut ca semnul a aparut in 2007, in USA? si acum au ajuns deja la al 7 lea volum din vreo 10 volume?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit doar semnul si primul capitol din tradarea. Imi place foarte cartea.interesanta, limbajul imi place la nebunie. o recomand fanilor cartilor cu vampiri,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput si mie mi s-a parut asa, dar dupa un capitol sau doua o sa inceapa sa iti placa. da intr-adevar limbajul lasa de dorit un pic pana te obisnuiesti laughingdar cartea merita citita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am citit si e super... poate ca are limbaj comun, cartea e foarte interesanta! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa limbajul... asa il intelege oricinebig grin Citeste orice te atrage la prima pagina si nu va fi greu sa citesti intreaga cartehee hee Sunt experta in carti de genul acestalaughingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit 3 volume si acum il caut pe al 4-lea, Infruntarea, da nu il gasesc nici in librarii nici online.sad Nu stiti unde il pot citi online sau cumpara tot online?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit. semnul, tradarea aleasa abia astept infruntarea sa apara day dreaming
IS MISTO CARTILEEE drooling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am citit si Semnul si Tradarea si Aleasabig grinbig grin acum il caut p al 4 lea Infruntarea dar nu-l gasesccrying unde sa'l caut? :Xsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok cred ca e cea mai tare carte cu vampiri dupa Twilight, limbaju e tare ca il stie toata lumea... da mai important este ce scrie cu limbaju ala(si credema.stiu ce zic)fetelea astea au o imaginatie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limbajul ca limbajul, eu personal am citit 4 volume si chiar imi plac... si sigur le voi citi si pe urmatoarele. daca nu te captiveaza subiectul, intamplarile, mai bine las o balta iti pierzi timpul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...stiti vreun site unde as putea citi oline a patra carte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit primul volum si mi s-a parut suuuper, sincer dupa ce m-am apucat de el nu am mai putut lasa cartea din mana, in nici 24 ore am terminato, maine ma duc sa cumpar si tradarea si abia astept sa ma apuc de citit, nu stiu daca am inteles bine dar cineva a zis ca sunt 10 volume, e adevarat? si + ca si pe mine m-ar interesa daca exista un site sa le citesc online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii mortala cartea aiaalove struck...doame o ador...acuma vreau sa citesc si a doua (online)da nu o gasesc.sad

| ioanamaria6 a răspuns:

Eu nu am citit.

| mika039 a răspuns:

Volumul Infruntarea il poti gasi pe elefant.ro si poti chiar da precomanda pentru urmatorul volum Obsesia