| Morenna10 a întrebat:

Ati considerat vreodata ca nu meritati o a doua sansa? De ce?

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Da, am considerat că nu merit a doua şansă pentru eu eram cea care a greşit şi a rănit prea mult. Şi totuşi, am primit şi ocazia să-mi îndrept greşelile. happy

10 răspunsuri:
| Zetu a răspuns:

Eu nu am acordat a 2`a sansa laughing.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Toata lumea merita a dua sansa indiferent despre ce e vorba.

| ciocolățica_8928 a răspuns:

Pentru ca i-am gresit de prea multe ori, pentru ca se comporta cu mine extraordinar si eu parca eram un copil rasfatat...am considerat ca nu il merit si ar trebui sa isi caute o fata care sa il iubeasca mult mai mult...

| Dominicc a răspuns:

Probabil pentru ca a fost vina mea in mare parte! nu mi-am dat seama pe moment dar. ca Urmare Da! Ma umpleam de scuze in loc sa fac ceva util pentru a schimba situatia.

| mgtow a răspuns:

Da, pentru ca am facut ceva ce nu ii placea la o fata.

| consiliera a răspuns:

Nu.Daca o vreau inseamna ca m-am schimbat, am reflectat la ce s-a intamplat si vreau sa mergem inainte.

| Maariiaa a răspuns:

Orice om merită a doua șansă, orice greșeală ar face. Nu am considerat niciodată că nu merit o a doua șansă. Pot să îmi dau seama de propria greșeală și să încerc să mă revanșez prin a doua șansă. Consider că a doua șansă dată cuiva este prilejul de a deveni un om mai bun și ați da seama de propriile greșeli și propriul comportament.

Numai bine.

| sceptic a răspuns:

Da, pentru ca nu stiu sa apreciez lucrurile simple.

| Yukiee a răspuns:

Atata timp cat eu ofer o a 2a sansa, cred ca merit acelasi lucru inapoi.

| anaservic a răspuns:

Da, pentru ca am gresit atat de mult, incat nici macar eu nu m-am putut ierta...