| Miyukii a întrebat:

Prietenul care l-ati considerat cel mai bun va tradat vreodata?

6 răspunsuri:
| miranda a răspuns:

Nu am patit asta pana acum, dar nici nu vreau sa patesc. Am 2 prietene foarte bune cu care ma inteleg minunat. Inca nu s-a intamplat nimic rau intre noi!

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Da...am ajuns la concluzia ca nu exista prietenie adevaratasad

| Emma_3399 a răspuns:

Da m-a tradat! si un sfat:sa nu ai incredere deplina in absolut nimeni, de acord sa iti impartzi anumite secrete cu cei pe care ii consideri,, prieteni,, dar unele tinele doar pentru tine ca te poti trezi cu surpize! Trece o viata nu cunosti o persoana apoi prietenii care azi sunt maine nu!

| 5dfsd3612 a răspuns:

Da. din pacate! Am inteles ce fel de prieten am avut. Dar am trecut peste asta. Viata merge inainte si trebuie sa zimbim. happy Asa ca nu fi trist(a) poti sa iti faci alt prieten. laughing)