| Lukasssz a întrebat:

Ati dori sa vi se șteargă memoria, sa nu mai aveți amintiri din trecut neplăcute?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ar fi perfect

5 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu Niciodată ele sunt tot ce mi-au mai rămas cu Adevărată in inima mea in sufletul meu in memoria mea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu chiar, pana la urma... asta suntem noi, o adunatura de tot ce s-a intampla si tot ce o sa se intample big grin

| Ofiintă a răspuns:

Nu.
Amintirile neplăcute fac parte din trecut, prin urmare au contribuit într-o masura semnificativă la mentalitatea pe care o am în prezent.

| aXy99 a răspuns:

Nu.

| Iunicu a răspuns:

De ce ai face asta?
În timpul vieții acumulam experiență. Trecem prin întâmplări fericite și triste. Toate astea ne clădesc personalitatea și capacitatea de a lua decizii potrivite.
Nu trebuie să ștergem nimic, creierul scăpa singur de amintirile neimportante dacă învățăm să pășim peste ele.