| parverde a întrebat:

Ati incercat aparatul pentru epilare definitiva cu IPL Philips lumea? Cum v-i se pare, cum functioneaza si ce rezultate se vad? Pareri va rog.

3 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Il are o prietena si e destul de multumita de rezultate.

| Sensity a răspuns:

E foarte bun. L-am folosit toata vara trecuta si am fost multumita de rezultate. Dupa 2-3 utilizari se vad primele rezultate si acum nu mai am aproape deloc par nedorit in zona unde am folosit produsul (desi nu l-am folosit cu consecventa). Poti gasi pe net descrieri mai detaliate si mai multe pareri.

| Claudiagabriela00 a răspuns:

Hei! Îl are sora mea. Din cate am văzut isi face treaba, e bun in comparatie cu celelate aparate.