| anonim_4396 a întrebat:

Ati participat la concursul Juicy Fruit? Ati castigat? Ati primit premiul?

Răspuns Câştigător
| lencikk a răspuns:

Eu nu am participat deci nu am castigat in sckimb imi plac acele jelaurilaughing

7 răspunsuri:
| georgica34 a răspuns:

Am aprticipat si am catigat vreo 20 de premii pe bune mi leau livrat acasa

| butterfly95 a răspuns:

Si mie! Si am participat! Si am si castigat 2 premii dar nu stiu daca le voi primistraight face

| butterfly95 a răspuns:

Apropo...Am primit premiile tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu da particip acum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E pe bune, am participat si am castigat multe premii, chiar le-am primit pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ADYPET: Toate concursurile au fost foarte tari, mai putin cel actual

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ADYPET: Am participat la mai multe cocursuri, am castigat de mai multe ori, si le-am primit toate premiile, concursuul actual este mai putin atractiv