| danutza09bz a întrebat:

Ati plans la titanic?worried
Eu da... asa putintongue
Si app cum se numeste melodia de sfarsitul filmului. si cine o canta? pls big grin
:X

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Ma oui, toata lumea a plans la finalul Titanicului. Eu am plans ca baba aia, in loc sa-mi dea mie bijuteria aia, a aruncat-o in apa sa se oxideze x(

| Lady.Love a răspuns:

Melodia se numeste:
Celine Dion - My heart will go on
Legat de plans, filmul m-a emotionat mereu happy

| AndreeA_4571 a răspuns:

Din pacate nu l-am vazut, dar o sa il vad si eu intr-o zi.
melodia este aceasta cred... http://www.youtube.com/watch?v=2dhtsH23wmE
Pupici! :x

| Adella05 a răspuns:

Eu nu plang la filme aaa. poate doar putinhappybig grin aa.am plans odata.la un film.cu niste ursi polari.era asa de tristsad.

melodia se numeste Celine Dion - My heart will go on

| DeeAnna. a răspuns:

Toti am plans cand l`am vazut prima oara.
Celin Dion, canta la sfarsit.[Cred, parca asa astiu].happy

| miha<3 a răspuns:

Mel se numeste celin dion titanictongue

| tarziu a răspuns:

Am ras de ma durea burta. Cand s-a inecat Leonica'al Caprei plangeau fetele in sala...si noi nu ne puteam opri din ras. Sa vezi acolo priviri! Daca puteau ne crosetau pe loc.

| Larisukaaa a răspuns:

Prima data am plans la sfarsit, iar urmatoarele dati cred ca am plans la mel de inceput si pe parcurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai romantic film vazut de mine este extraordinat te cuprinde cu totul si da am plans o ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. dar nici mult nu mai aveam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am plans. si pot sa spun ca cel mai rau a fost cand sa inecat jake si atunci cand rose a renuntat de a sta in barca sa se salveze si s-a dus dupa jake. si melodia se numeste my heart will go on si e cantata de celine dion(apropo mi-e mi-a dat o lacrima si la melodia asta)si mai poti cauta pe net varianta it, s not goodbye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu nu am plans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. doar putin atunci cand a murit ala si a cazut in apa... asa ai melodia de la sfarsitul filmlui se numeste... cel mai frumi film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celine Dion

| maria_7614 a răspuns:

Celine dion -my heart will go on...frumoasa melodia si mai ales filmul titanic

| adelincik a răspuns:

Da eram pe cale