| Spufff :x a întrebat:

Ati vazut ca a aparut din nou site`ul acela [ ingersidemon.ro]? de fapt inainte era ingeri.ro. va place?thinking

4 răspunsuri:
| MysticWayz a răspuns:

Da , e super !

| gux2 a răspuns:

Merge adica nu stiam pana nu mi-ai zis stiu ca era inger.ro parca lau inbunatatit mersitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu e nimic inca happy de luna viitoare va fi reschimbat si va arata mult mai bine. + optiuni noi. Vechiul ingeri.ro nu are nici o legatura cu ingersidemon.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu e nimic inca happy de luna viitoare va fi reschimbat si va arata mult mai bine . + optiuni noi . Vechiul ingeri.ro nu are nici o legatura cu ingersidemon.ro