| Anne15 a întrebat:

Au facut niste fete un " experiment" noaptea, intr-o camera. in spatele lor era o lumanare si in fata lor o oglinda si in mana aveau o cruce si au spus ele ceva si a disparut crucea. nu era nicaieri ( cel putin asa au spus ele). Acum vreau si eu sa vad daca e adevarat dar nu stiu exact ce trebuie sa spui ca sa dispara crucea. Stie cineva? :-s

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa eu apar in spatele lor si le iau sa le duc in strainatate ca prostituate si parintii lor o sa zica unde a disparut fata mea aoleu.

| TSO7 a răspuns:

Intreaba-le ce au spus sa incerc si eu laughing Eu sincer nu prea cred. Am mai auzit ceva de genul ca daca la 00:00 stai in fata oglinzii si il chemi pe Satana, vine.

| Khanikua a răspuns:

Lol rolling on the floor)) nu cred ca e adv cum sa dispara as... si daca te intereseaza ce au zis intrebare p ele

| Fαntαsy a răspuns:

Poate e o iluzie. ceva. o.O
In primul rand : nu se stie sigur daca au spus adevarul.( si eu pot sa-ti povestesc ca ma uitam la un tablou cu un porumbel si cand sa ma uit mai atent a iesit din tablou zburand iar in pictura nu a mai ramas decat craca pe care statea :O, probabil ca ma crezi nu-i asa?hee hee ).

Iar in al doilea rand : daca e legat de o cruce folosita noaptea cu lumanari, oglinzi, cuvinte. nu ti se pare ca e ceva cam straniu la mijloc?! Nu mai acorda atentie la lucrurile astea. Sa fim seriosi!winking

| Ion a răspuns:

Au aruncat-o pe geam. nu are cum sa dispara. nici macar magicianul care face pe cineva sa dispara ( iluzie ) nu poate. doar nu s-au dezintegrat moleculele crucii.

| happycolour a răspuns:

Incearca sa spui Tatal Nostru si sa nu te mai gandesti la prostii de genu asta daca nu vrei sa traiesti cateva mii de ani in flacari (se cheama iad).

| Biia_1274 a răspuns:

Eu zic s-o lasi mai moale cu chestiile astea.Nu prea cred ca sunt adevarate, dar si in cazul in care sunt nu-ti folosesc la nimic. Poate faceau "baza" si daca nu e asa nu are rost sa risti.Ce pierzi? happy

| DiukOAlta a răspuns:

Incearca bloody mary de 3 ori zi asa

| AndreYutzUU a răspuns:

Daca asta t-i s-a parut infricosator stai sa vezi ce au zis niste clegi de ai mei:Un baiat a zis ca daca pui o cruce sub perna, te trezesti la 12:00 noaptea si te uiti in oglinda, nu iti vezi chipul tau! il vezi pe a lui S4 t a na cum apare si disparea. Dupa ce a terimat de spus m-am speriat raw! Deci...Do not try this in your home!

| redrouje a răspuns:

Chiar curios...

| DjSmoKEE a răspuns:

Mama iti dai seama ce-au facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bloody Mary de 3 oriwinking

| XxoOraluqtzaOoxX a răspuns:

Nu e adevarat
asa ceva nu este posibil poate ele au zis asta doar ca sa glumeasca pe seama ta