| ANoNim_7814 a întrebat:

Auziti care stie cum se pot muta pozele dintr'un album in altul pe hi5?
ca am incercat
cu gestionare fotografii si nu imi apar albumele x-(
deci care ma ajuta?happy
fundita pentru cel mai folositor raspuns >:Xbig grin<
bye
:*

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Pai deschizi albumul cu poza pe care vrei sa o muti in alt album si cand pui pe ea sageata trebuie sa-ti arate in stanga pozei o iconitsa si scrie "move this photo to another album"
bafta... fundita :X

1 răspuns:
| Vogelspinne a răspuns:

Pai stiu ca nu merge pe Internet Explorer la unele calculatoare incearca pe Mozila FireFox, dar albumele tb sa fie vazute de toti nu sa fie private.Succes