| Avril:x a întrebat:

sad Auziti sunt grasa am 1.61
Si 56 de kg.thinking

Astept raspunsurilove struck

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu esti grasa, dar nici slaba.

| nobody_9468 a răspuns:

Depinde de cum esti proportionata.
Iti dau exemplul meu, daca ti'as da inaltimea si greutatea mea ai zice ca sunt grasa...insa eu am doar putina burta plus ca atat timp eu ma ador chiar nu ma intereseaza ce spun altiitongue.

Bafta.

| Klara a răspuns:

Nu esti grasa, nu se mai poarta anorexicele asa ca esti perfecta happy

| darkeyes a răspuns:

Nu o lua ca pe o parere de rau dar eu am inaltimea ta si 49 de kg.happy

Dap esti happy
Dar cum a mai zis cineva mai sus depinde unde e asezata grasimea happy
Ar mai trebui sa dai vreo 6 kg jos.Nu e usor...
Baftawinking

| liveincolors a răspuns:

Nu esti grasa, dar ar fi mai bine daca ai mai da vreo 2-3 kilograme jos.

| emma_6707 a răspuns:

Eu am 1. 59 si aceeasi greutate si nu ma simt grasa [ce-i drept vreau sa mai slabesc] dar nu mi se pare ca sunt grasa

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Cum sa fii grasa laughing nu te mai complexa atata stai calma esti bine asa cum estiwinkingwinking

| LCD a răspuns:

Eu am 1. 75 si 56, 57 de kg.
Esti mai scunda cu 14 cm decat mine, dar ai greutatea mea. straight face
eu zic sa mai scapi de vreo 6 kg

| Bettt:) a răspuns:

Eu am 1. 69 si am 48 de kg laughing. dar. lasa ca tu esti bine. eu sunt prea slaba. soo... you're ok :*.

| ZeroBarat1 a răspuns:

Mai trebuie sa dai 6 kg jos, ceao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, esti perfecta pentru inaltimea ta:*

| Gabriel_9252 a răspuns:

1, 80 si 64kg...laughing) eu