| Ramona_5995 a întrebat:

Aveti descrieri frumoase pentru pozele de pe HI5?
Dau fundita la cine merita big grin

Răspuns Câştigător
| Lorena a răspuns:

"Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine, chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tine. Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna.winking"

Are putini ani si nu stie ce simte, azi te iubeste, maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea, daca e a lui, nu poate fi si a ta.""winking

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut. ღღ Acum ea a uitat demult! happy # love struck"

Tu, o să te duci dracu
Tu bei, tu tragi, tu bagi tu nu le laşi
Tu vii, tu pleci, te-ntorci
Tu nu spui nuwinkinghappybig grin

"N-am nimic in comun cu "sfantu' " Nu ma face sa spun " te iubesc" Urasc cuvantu'""tonguewinking

Sunt eu, tu si restul' lumii
Tine minte nu conteaza ce abereaza uniiwinking

Nu vreau sa ma scimbi
Sa ma-ntelegi
Am nevoie doar de tine
De lovele si de zile
Banii nu ma fac
O sa te tin pentru mine
Si cand ne-o fi mai rau
Sa ne mearga si mai bine

Cu botul ala roz asteptandu`ma la coltwinking
Masinaria asta scoala toti mortii din morti

Si in povesti ele raman cu printul
In mertanul alb isi asuma risculwinking

Daca plec, hai vii cu mine?big grin

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!happy

Desi de multe ori refuz sa cred ca iubesc...multe amintiri ce-atunci cand sunt trista ma fac sa zambesc!

satula de intRigihappySatula de scuzehappysatula de fraieri cu ganduri ascunsewinking

E deSTuL kaT AM avut RAbDARe nu t las SA mI kaLkI vIata IN pIKiOARE Ai PiERduT tOT p gREsEaLa TA nu rEgrET ca N am Ce RegRETawinking

Astea sunt preferatele mele, sper sa iti placa si tie.
Baftakisskiss!

Sper ca te-am ajutatkiss!

5 răspunsuri:
| Ramona_5995 explică:

Multumesc LoRy, ti-am dat fundita. Mai astept :d.

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Esti o fetita mica, mica si stii sa te faci iubitha! :*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult timp a trecut, nimic nu s-a schimbat... La ea tot mai mult se gandeste. Traind cu teama ca deja m`a uitat, Nu stie ca inca-l iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capu' meu oh go on

numai descrieri de pitipoance p'aci thinking

deci. la descrieri pune'ti frate ce crezi tu. sau ceva ce nu e de pitipoance!
laughing

in fine.
wave