| CenZo a întrebat:

Aveti niste idei pentru un nume de facebook care sacontina numele Andrei? Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Gecko9832001 a răspuns:

Andariel, Andre, Ierdna, thinking

7 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

AndrewCenzo

| tranquilaaa a răspuns:

Facebookul nu e Hi5, pune numele tau complet ca sa te poata gasi lumea happy

| HueyFreeman a răspuns:

"Nume de familie" Andrei

| Sadop a răspuns:

Îţi sugerez să nu foloseşti - Andreyutz, Andreyutzu, etc - pentru că sunt de prost gust.
Poţi folosi :
Numele de familie + Andrei. ( sau invers ).
Andrew Andrei
Andu Andrei
Andi Andrei
Andrei. Andrew. Andi Bd
An Drei
Baftă!

| adry2001 a răspuns:

Numele de familie+Andrei, Andrei+numele de familie, andreiutz, Andrei dey, Andrei andreyutz, Andrei Andrei, dey dey, Andrei deyu, deyu Andrei, deyu, deyu deyu, deyu+numele de familie, andreyutz+numele de familie. cam atat stiu. gasesti tu si alte combinatii.

| Stanculescu a răspuns:

Andrei băă,
An drei,
An dreI

| xXKidda a răspuns:

Andy si numele de familie sau Andy Andrei :]