| anonim_4396 a întrebat:

Aveți prieteni introvertiți? Dacă da, ce părere aveți despre ei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.O parere buna. Faptul ca sunt introvertiti nu inseamna ca nu sunt o companie placuta sau ca nu pot sa intretina o conversatie.

4 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Sunt și ei oameni; au calități și defecte.

| RAY a răspuns:

Da, si eu ma regasesc in categoria asta nu vad nimic rau in asta

| Hammurabi a răspuns:

Aceeași părere ca despre oricare om normal.
A fi introvertit poate fi o opțiune proprie și chiar foarte pertinentă ținând cont de societatea mizeră din ziua de azi, bazată pe nonvalori sau pe false valori. E o alegere, chiar dacă de multe ori subconștientă, de care nu trebuie să dai socoteală nimănui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă pot înțelege cu acest fel de oameni, pentru că şi eu sunt introvertit.
Aşa este şi soția mea.
Nu ne certăm niciodată. Am o părere bună.