| AlexAL275 a întrebat:

E normal să fiu introvertit? Ce părere aveți despre oamenii introvertiți?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Astea sunt prejudecati sociale, ce esti tu e treaba ta

De ce vezi tu paiul din ochiul fratelui tău şi nu observi bârna din ochiul tău?! 4 Sau cum poţi să-i spui fratelui tău: «Lasă-mă să-ţi scot paiul din ochi!», când iată că tu ai o bârnă în ochiul tău?! 5 Ipocritule! Scoate mai întâi bârna din ochiul tău şi atunci vei vedea clar să scoţi paiul din ochiul fratelui tău!

| Celcestietot a răspuns:

Nicio parere, eu nu fac asemenea diferente.

| Andreeush a răspuns:

Nu e ceva neobișnuit.

| PainTech a răspuns:

Da e normal.
Cat timp asta nu te împiedică să faci anumite lucruri nu trebuie sa fie o problemă.

| FreddieM a răspuns:

E normal tipule. Oricum o sa-ti treca impresia asta, pentru ca e unica problema care te framanta, in lipsa altor scopuri si obligatii.
O zi minunata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Introvertitii sunt, de fapt, iameni neintelesi