| Meli2314 a întrebat:

Aveti prieteni introvertiti? Cum va intelegi cu ei?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am. Ma inteleg bine, eu il intreb, el raspunde si cam asta e laughing

| Drimmero a răspuns:

Am un amic care e introvertit in fata strainilor,, dar cu noi cand se dezlantuie, nici nu zici ca e inchis in el. E un tip de treaba si ma inteleg bine cu el/

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Aaa, bineee, prin semne...

| Claudiu1905 a răspuns:

Aveti prieteni extrovertiti? Cum ii suportati, va puneti dopouri in urechi? Ca sa raspund totusi la intrebarea ta, nu, in general ii linsam. Ne strica feng shui.ul

| Meli2314 explică (pentru Claudiu1905):

Wow, a fost si necesar sa vorbesti asa.

| Claudiu1905 a răspuns (pentru Meli2314):

Hei, chiar asa se intampla, pe ce lume traiesti?

| Axelrunda a răspuns:

Da am prieteni introverti, ai putea spune ca fac parte din grupul introvertiilor, dar nu e chiar asa rau. Eu am fost un baiat destul de cunoscut, dar m-am concentrat pe invatat si de atunci nu mai am prea stat cu aia,, smecheri'' si am vorbit mai mult cu cei timizi si m-am imprietenit. I-am invatat sa joace baschet laughing Ei pe mine m-au invatat cum sa joc sah. Da, ce sa faci? Si eu sunt oameni la fel ca si toata lumea.