| BorkenAngel a întrebat:

Azi la scoala un coleg vroia sa imi puna un servetel umed in tricou? Oare de ce?
Fundaaa cel mai rapid raspuns!

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Vroia să se amuze pe seama ta.Nu-i lăsa să-și bată joc. oh go on

| missoriginal a răspuns:

Tu ai scapat doar cu un servetel uned dar mie mi-a bagat,, inteligentu'' de var`miu un cub de gheata in tricou.Sa vezi atunci senzatie racoroasalaughing
Cred ca vroia poate sa-ti atraga atentia sau a fost provocat sau se plictisea.Sa speram k e prima variantahappy

| Bubuletu a răspuns:

Ca sa para ca ai transpirat ca un porc!

| pinkforever a răspuns:

Cred ca a observat ca iti curgea lapte de mama