| Cristi_2265 a întrebat:

Azi m-am batut cu unu si ala m-o amnenintat ca vine cu aia de a-8-a ar trebui sa cred sau sa stau calm ca fratele meu ii si el in a-8-a astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| danrey a răspuns:

Toti se lauda mai! nu te ingrijora de ce zice ala pe care l-ai batut ...nu-ti fie frica de himera, de iluzia creata de acel baiat

2 răspunsuri:
| LightVsDark a răspuns:

Stai calm baietel! totusi e o scoala, nu teren de wresling. spuine-i diriginei sau unei profesoare daca e cazul. sau stai prin preajma unor colegi mai fortosi de-ai tai (care sti ca ti-ar lua apararea oricand)

| dulcykaLy a răspuns:

Depinde... de el. poate sa vina.sau nu