| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa stiu si eu cum pot deosebi o intrebare "serioasa" de una "neserioasa"? de ex:"cum pot sti daca ma place un baiat?" pare ca "e pe bune", dar urmatoarea e pusa la misto?:" sunt cu un baiat de 1 an si ma bate, sa-l las, voi ce credeti?" sau "iubitul meu m-a batut de ziua mea, dar l-am iertat; apoi m-a batut din nou, dar am facut sex si ne-am impacat, dar a trecut 2 luni si n-a mai dat in mine; sa mai stau cu el? ma iubeste?"; eu am vazut ca au si raspunsuri, de aceea cred ca nu sunt bancuri sau altceva de genul asta; va rog sa ma lamuriti! astept!
P. S.:intrebare suplimentara:credeti ca sunt eu bolnav cu capu'?("iubitul meu ma cearta cand nu-i pregatesc hainele; cred ca are si o amanta; imi zice ca daca nu-mi convine, sa plec; ce sa fac? eu n-as vrea sa-l las")

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi in primul rand la ce categorie sunt puse intrebarile. Daca sunt la T/A - Trivia Amuzante, atunci intrebarile sunt puse la misto. In rest intrebarile idioate primesc raspunsuri idioate. In principiu dai un raspuns pe masura intrebarii.Sunt si intrebari serioase in care trebuie sa te implici si sa ajuti utilizatorul respectiv.
Bafta!