| MrTheKiduu a întrebat:

Ba fratilor si surorilor p cat incep colindele si care sunt toate

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Maine seara! Sarbatori fericite! http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI

| TheFACKYouTub a răspuns:

Maine seara incepe colindatul
spor la colindatwinking

| VladsBoss99 a răspuns:

Se Colinda pe 23.Si uite cateva colinde:Astăzi s-a născut Hristos/Ce-ați văzut, păstori/Domn, Domn să-nălțăm/Steaua/O ce veste minunata/Iată vin colindătorii

| SashaGirl a răspuns:

Colindatul se incepe pe 24 Decembrie de ajunul Craciunului!

| DeDeLoVe a răspuns:

Normal in seara easta se merge cu buna seara la mos ajun maine dimineata se merge cu BUNA DIMINEATA LA MOOS AJUN si maine seara cu ASTAZI S-A NASCUT CRISTOS sau STEAUA sau DOMN DOMN. Florile dalbe si multe altele iar apoi se mai merge de revelion cu plugusorul si de 1 ianuarie cu sorcova funda?