| cristianorudi7 a întrebat:

BAC 2012 - Am doua intrebari:

1. Ce credeti ca ne va cadea la subiectul 3 la ROMANA?

2. Ce credeti ca ne va cadea la subiectul 3 la ISTORIE?

3 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Eu cred ca o sa ne dea poezie thinking
Unii spun ca s-ar putea sa primim caragiale.dar s-a dat si acul trecut si s-a dat si la olimpici anul asta. ar fi cam aiurea.U ce crezi ca ne da?
Eu dau bacul la bio, nu la istorie.

| roxyady a răspuns:

La istorie cred ca da comunismu sau razboiul rece, si profa a insistat foarte mult, iar la romana cum zice si Bittercherry18 nu cred ca mai da caragiale, probabil o poezie sau un roman al experientei.sa de domnul sa ne cada ceva usor si sa ne descurca.bafta

| roxyady a răspuns:

Si a cazut comunismu si rezboiul recehee hee