| Bâldâbâc22 a întrebat:

Bai am nevoie de un magazin sau mall cu niste haine ba smr ca nu gasesc asa ceva ce vreau eu... Uitati ca aici http://tinypic.com/r/2qbu7ab/9 si cam da. Dau funda pentru care zice un loc unde sa gasesc asa ceva. Bafta si nu luati in seama persoana :)) doar hainele.

Răspuns Câştigător
| Grigoras_Bianca_1998 a răspuns:

Haine cel mai repede găsesti la H&M sau Zara ca sunt cele mai cunoscute dar (daca nu-s $)PPT e un o optiune

2 răspunsuri:
| stefansfatuitorul a răspuns:

Trebuie sa il gasesti pe killa fonic si sa ii furi hainele de pe el

| Baciu_Rudyta_1989 a răspuns:

Du-te la sh de haine si cauta acolo mult.
gasesti si mai faine si la pret bun