| Anonimăă_8652 a întrebat:

Bai deci astia din cartier tot vin cu poezii/proverbe/texte d'alea de grăitor pornooo laughing)). Care stiti? cele mai tari=funda+vot

1 răspuns:
| BianKa1234CM a răspuns:

Uite o poeziie tare: Iubita mea e foarte tare. Fundul mare ea are.Cat as vrea si eu cu el da sunt prea mititel.sunt virgin din cale afara dar ea experimentata are niste ganduri tari vrea s-o facem in cuibari.Ea mi-a spus ca sunt urat, dar ea e din cale afara ca o muma pornografarolling on the floorFunda?:*