| poops79 a întrebat:

Baieti, ajutati-ma! Daca aveti o prietena, cum ati dori ca ea sa se comporte? Ce var placea sa faca? Cum sa se imbrace? Ce stiluri adora mai mult baietii la fete?

1 răspuns:
| auroraa a răspuns:

Pai daca intrebi baietii fiecare iti vor spune milioane de variante diferite fiindca fiecare gindeste diferit si are un ideal personal! Unora le-ar place sa fie ca mama lor altora exact opusul, iar daca vei incerca sa combini toate variantele propuse de mai multi baieti nu va ieshi nimic bun fiindca frumusetea e ceva relativ si e complicat sa faci pe plac unui baiat daca nu-i stii gusturile sau mai multora odata...