| Céline7 a întrebat:

Baieti,voua ce fete va plac? adica cum ar arata pentru voi o fata ideeala : cum vre-ti sa se imbrace, comporte ect.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, sa incep:
-cuminte
-''necicalitoare''
-''neinvidioasa''
-nu vreau curBe
-nu vreau sa se dea la toti baietii
-nu vreau sa ma sune din ora in ora
-nu vreau sa ma streseze sa ies in oras numai cu ea, eventual mai am si eu prieteni.
Si cam atat, nu imi sta mintea la asta.

2 răspunsuri:
| blueskydarkeyes a răspuns:

Depinde dela baiat la baiat.Eu spre exemplu nu ma axez numai pe cum arata o fata.Adica nu judec o carte dupa coperta, dar cand vine vorba de greutate nu imi plac fetele grase.Asa ca ai grija.O fata grasa are de 4 ori mai putine sanse decat una slaba sau medie.
Daca ai fi pus intrebarea asta acum 3-4 saptamani nu as fi putut sa iti spun ca baietilor le plac fetele care au inclinatii artistice.Adica o fata care canta, danseaza si deseneaza bine automat imi place.
M-ai intrebat de imbracaminte.Incearca sa fi cat mai originala, iar daca placi un baiat afla ce tinute ii plac si in special ce culoare ii place.
A...am omis ceva, am spus ca baietilor le plac fetele cu inclinatii artistice, dar asta nu inseamna ca nu se uita si la cea ce stii.Adica totusi trebuie sa fi desteapta si sa ai note bune.
Mie spre exemplu nu imi plac fetele care sunt curve.Care se lasa pipaite si care umbla cu cate un baiat pe zi.
Nu se cade ca o fata draguta sa injure sau sa borbeasca urat. Poate sa spuna :la naiba, firar, n-ai ce face? Esti enervant!, dar nu chestii de genu:bagami-as piiip, du-te-n piiip mea, sau semne obscene.
Ai nevoie de oprietena sau de un prieten(cred ca un prieten ar fi mai potrivit) care sa iti spuna cum arati cel mai bine.Adica iti sta bine cu parul legat/deslegat, camasa asta ti se potriveste/nu ti se potriveste, culoare asta iti/nu iti scoate in evidenta ochii(spre exemplu), dansezi foarte bine pe melodia X, ai un zambet fermecator.Nu stiu... chestii de genu.
Trebuie sa iti cunosti calitatile si defectele.
Pe final te rog ceva, Daca un baiat s-a indragostit de tine si tu nu il urasti, dar te cam enerveaza sau ceva nu iti convine, roaga o prietena sa vorbeasca cu un prieten de-al baiatului, ca sa afle cum ar trebui sa se schimbe daca vrea sa iti fie pe plac. Daca nu ai de gand sa te complici atunci nu ii frange inima prea tare ca doare INGROZITOR! Crede-ma ca stiu ce spun.De curand am simtit asta si mai bine iti infige cineva un cutit in inima decat sa afle ca nu il placi sau ca il urasti ori nu esti interesata.
in mare cam asta a fost tot.O sa ma mai gandesc la ce mai pot adauga dar in mare cam asta ar fi tot.

| Darcos a răspuns:

Fetele bune happy...Conteaza de la baiat la baiat la barbat la barbat...
happy happy happy