| Aliyaa a întrebat:

1.Baieti cum var placea sa arate o fata la prima intalnire in parc(cum sa se imbrace, cum sa se macheze) si cum sa se comporte? si fetele si pot da cu parerea.
2. Ce Nu ar trebuie sa faca?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-ar place sa poarte o tinuta eleganta, sa fie sexy fara sa exagereze ( sa fie sexy fara sa incerce sa demonstreze asta ). Sa fie machiata cat mai putin ( ar fi super daca ar fi frumoasa fara pic de machiaj ). Ar trebui sa fie sincera, directa, sociala si genul care te face sa te simti bine in pielea ta.

Nu ar trebui sa :

- minta
- sa incerce sa fie cine nu e
- sa ma faca sa ma simt prost
- sa ma critice
- sa vorbeasca scurt, ca si cum ar fi un efort sa vorbeasca cu mine
- sa vorbeasca prea mult, daca subiectul deja nu mai prezinta interes
- etc.

| alexandru_4652 a răspuns:

Nu conteaza cum sa se imbrace ideea este sa fie ok. si sa nu rada prea mult happy sa se comporte matur.

| iverson a răspuns:

Mi-ar placea sa fie imbracata casual, fara ceva pompos, si cu un machiaj cat mai simplu sau eventual deloc ( imi plac tipele naturale)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracata sport.Machiata cu putin creion de ochii si putin rimel, fond de ten cat mai putin si putin luciu de buze.Sa se comporte civilizat(Normal)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie sexy. buzele de kuloare ro&ie inchisa. &i bunele maniere]