| ºPishcotº a întrebat:

Baieti, cum va plac fetele, cu parul lung, mediu sau scurt?happy Si voi fetelor ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| speranata a răspuns:

Le lom la rand
1 scurt... nu pentru ca parul scurt ne face baietoasee si este si urat
2 lung... nu pentru ca parul lung parca este de babe
3 cred ca cel mai potrivit ai fii parul mediu big grin

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmmm nu cred ca as prefera o fata cu parul mai scurt ca al meulaughing
Deci mai lung sau egal[; x]

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Eu nu sunt baiat dai in opinia mea:
baietii prefera fetele cu par mediu-lung...deoarece un studiu ne arata ca 76% din barbati prefera fetele cu par lung deoarece li se pare foarte feminin si senzual
big grin

| yyyyy a răspuns:

Mediu sau lung! fundda

| Ladybuug a răspuns:

De obicei baietilor le plac fetele cu parul intre mediu si lung [ le place sa se joace in parul lor ]. Mie una imi plac toate cele trei variante.

| eXTREMS a răspuns:

Cum o fi numai frum sa fie

| dutulina a răspuns:

Lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Speranata. Cred ca ar trebui sa te mai acualizezi.
1. Parul scurt nu te face in nici-un caz sa arati ca un baiat(chiar se poarta).
2.Parul lung, ingrijit si frumos este foarte sexy -barbatii adora parul lung( SI IN NICI-UN CAZ NU FAC O FATA SA ARATE CA O BABA)
3.Tu zici ca parul mediu e cel mai potrivit pentru ca u ai parul mediu? E ok si mediu...dar nu poti face un clasament.