| loolmen26 a întrebat:

Baieti de la ce varsta ati inceput sa dormiti fara tricou?

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

What the actual ***?

E cea mai proasta idee, daca nu cumva e vara si nu ai AC. O sa ai spatele in pioneze inainte de 25 de ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 90 de ani

| Crackman a răspuns:

Oricand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta te-ai indragostit de un tricou sau ce

| GouDidodino a răspuns:

Cu tricou dorm mereu, eu chiloții nu prea ii folosesc

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

De la varsta la care am inceput sa pricep ca daca mi-e cald trebuie sa dau tricoul jos...

| llleo a răspuns:

Trebuie să începi de la o anumită vârstă? laughing Am dormit fără tricou de fiecare dată când mi-era foarte cald. Și când eram mic, și în prezent?

| cristian200313 a răspuns:

Salut!
Oricand! Dacă îți este foarte cald in casa, sau nu suporți sa dormi cu tricou.

| Spartacus12345 a răspuns:

De cand eram foarte mic. Ce treaba are varsta? Daca n-am destui ani sa dorm dezbracat trebuie sa ma sufoc de cald? Poti sa dormi si in fundul gol daca vrei, care-i treaba?