| mariayoana123456789 a întrebat:

Baieti, penisul tot mi se scoala dimineata, spuneti-mi ce sa fac sa nu mai mi se scoale, mi se scoala si pe zi ce sa fac? Astept raspuns!

4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))). Aoleo du-te la taicato si intreaba-l pe el de problema aceasta rolling on the floor))) sau in cel mai rau caz pe maicata.Pff ce intrebari stupide :l mias...

| gyovany95 a răspuns:

Prietenelaughing ...eu cred ca ar trebui sa te bucuri ca inca se trezeste! Nu ii poti face nimic...indura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Taio da dracu daca nu iti place sa functioneze normal.

| 5a a răspuns:

Nu ai ce sa faci, uneori patesc si eu cu pulsul ridicat si chiar fara nici un rost. Ar fi bine daca am avea numai problema asta dar ce spui cand ejaculezi in somn fara sa vrei si cand te trezesti cu dita mai pata pe chiloti de ajunge si pe cersaf laughing atunci cum te simti? Sunt unele lucruri in care nu ai ce sa faci, asa este ogranismul barbatilor la femei e cu ciclu ele indura mai mult laughing, salut!