| Victoria a întrebat:

Baieti, preferati fetele inalte sau fetele scunde?

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Se stie ca fetele inalte o sa aiba cel mai mare succes la baieti, la fel ca si baietii mai inalti si sportivi. Insa cind iubesti pe cineva nu conteaza inaltimea.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei eu am 14 ani si am 1. 68 si vreau o parere sincera de la un baiat : is prea inalta? adica in general baietii cred ca prefera fetele mici ca sa le dea impresia de protector da ma rog.Important i sa fie mai mica decat baiatu sau mica mica?

| leeya a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt fata, dar tot iti raspund. Eu am 12 ani si am 1, 65. Cum sa fi prea inalta, mie mi se spune ca sunt scunda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1 75, inainte ma simteam foarte complexata dar acum sunt mandra si chiar port tocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalte si blonde! big grin =p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mah.is pitik...am 1. 60
da` niciun baiat nu s`o uitat l asta.pentru ca is f frumoasa(din spusele lor) si cu formebig grin

deci inaltimea nu conteazalaughing cel putin pentru mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jkhjk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti prefer fetele inalte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vine vorba de dragoste evident nu conteaza inaltimea dar sa fim seriosi fetele inalte au mai mult succes decat cele scunde, adica ele se pot face fotomodele dar cele scunde nu

| florin_7547 a răspuns:

Intre.

| biashiatât a răspuns:

Eu sunt înaltă deci părerea mea este că sunt ok laughing))aaaaa și scuze că am răspuns la întrebare chiar dacă e specialt pusă pentru băieți laughing)

| Maryan93_5468 a răspuns:

Fete inalte avand in vedere faptul ca am 1.95 dar nu am nimic nici cu cele skunde

| deea_9966 a răspuns:

Eu sunt inalta. am 1.78 la 14 ani. si nu ma consider asa de tare. eu mi-as dori sa fiu mai mica.

| iurie a răspuns:

Inainte

| ANDRW99887766 a răspuns:

E groaznic sa fi inalta! Eu am 14 ani si am 1.73 inaltime.Nu imi pot gasi prieten pe "masura"mea nicaieri! De asemenea,si hainele sunt greu de gasit deoarece la pantaloni de exemplu, trebuie sa iau marime mare pentru ca am picioare kilometrice, dar cu cat creste marimea, cu atat devin foarte largi! La fiecare blugi am curea! Uuuf, de ce nu m-am nascut si eu scunda?laughing