| Yuuko a întrebat:

Intreabarea asta este pentru baieti : Voi preferati fetele inalte sau scunde? Cam ce inaltimi?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Prefer animaloaicelelaughing
Gen 1, 80 cu vreo 80 - 100 de kg.
Ce pot sa zic, sunt si eu un animal pana la urmalaughing)

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Personal aspectul nu contează dar m-aș simți cam ciudat să știu că o fată se uită de sus la mine. Eu am peste 1, 80.
Sper că ți-am fost de ajutor.

| CrazyTeenager a răspuns:

Inalta 1,70+.

| Optik a răspuns:

Salut Gaby02, in general nu prea am pretentii la inaltime dar tin cont de niste lucruri anume sa nu fie mai inalta ca mine. Ei bine, nici 1, 50 sa nu aiba, in concluzie sa aiba o inaltime potrivita.
Sper ca te-am ajutat!

| XxEmAnUeLxX a răspuns:

Eu unu prefer o fata cu inaltimea intre 1.65-170 si sa nu fie grasa...