| ddanaraluca a întrebat:

Pentru baieti!
Preferati mai mult fetele inalte sau cele mai scunde?
P. S Ma refer in general

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Nu conteaza numai sa iubeasca cu adevarat! La multi ani

9 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

La Multi Ani.Pai sincer eu am 170cm, daca e un pic mai mica decat mine nu e o problema, dar daca e mai mare atunci deja ori pun scaunul ori pun o scara sa o ajung happybine lasand gluma de o parte asta depinde fiecare ce inaltime are, dar oricum asta cred ca e irelevant, vorba aceea important e ca cele doua persoane sa se anteleaga bine si sa fie iubire adevarata intre ele, ca restul se mai aranjeazahappy

| andreii2 a răspuns:

EU prefer fetele mai inalte.

| Yamatooo a răspuns:

De preferat medii...sau de aceeasi marime cu baiatu. daca e inalta nu ajungi calimea sa o saruti daca e scunda trebuie sa te apleci ...successwinking
:X

| Delete a răspuns:

Pentru mine n-are inportanta, dar nici sa nu fie de 1 m si nici mai inalta decit mine big grin Da inca nu am intilnit nici o fata mai inalta ca mine am 1. 85 m

| TabooR a răspuns:

Sa aiba 1, 80 asta imi doresc sa fie de inaltime cu mine

| FirstState a răspuns:

Scunde!
nu-mi place inalte deloc!
scunde cele mai sexy

| Agradável a răspuns:

Pai mai frumos sa fie scunde tongue

Asa, bărbații, nu se vor simții "prost" când acestea vor purta încălțăminte cu toc

| Noname69 a răspuns:

La mine nu conteaza, dar oricum mi-ar place maxim una mai inalta ca mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le prefer cele cu minim 1.75...de ex taylor swift are 1. 78-1. 80 si arata ft bine