| cherryessence a întrebat:

Intrebare pentru baieti...preferati fetele inalte sau mai scunde? :3

28 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Normal ca le prefer pe alea inalte pe la 1.70-1.75 cum spunea cineva mai jos.Ce sa faci cu una de e 1 m sub cleanta? Sunt nasoale rau fetele la 1.50-1.60 mai ales daca baiatu are 1.80 sau mai mult!

| sayWhaaat a răspuns:

Cele scunde mie unuia nu-mi plac. Fata scunda implica picioare scurte, si in general e nasol. Nici foarte inalta nu-mi place. Sa se incadreze undeva intre 1.70-1.75.

| cherryessence explică (pentru sayWhaaat):

Eu am 1, 65m la 13 ani...dar chestia e ca de aproape un an n-am mai crescut deloc, poate jumatate de cm laughing. Si sper sa nu raman la inaltimea asta...

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Imi place fata sa fie fata, sa aiba cap si suflet

| sayWhaaat a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu conteaza daca e o balena de 100 kg, nu?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru sayWhaaat):

Nu conteaza ba, toti suntem oameni, degeaba ai una ca bianca dragusanu care cand deschide gura ai pute

| sayWhaaat a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Bine ba.

| kagome17 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Daca toti baieti ar gandi ca tine...

| Cristiann25 a răspuns (pentru kagome17):

" Daca toti baieti ar gandi ca tine... " Nu stiu daca esti fata/baiat nici nu ma intereseaza dar ce baiat ar vrea sa aiba o iubita urata, grasa etc?

| kagome17 a răspuns (pentru Cristiann25):

Fiecare cu parerile si gusturile lui

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru kagome17):

Unele raspunsuri de pe aici ma fac sa rad laughing dar le doresc sa fie ca ei, frumoasa si proastawinking

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru sayWhaaat):

laughing Te-am suparat? nu cred, succes in noua ta relatie thumbs up

| sayWhaaat a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

M-a suparat felul in care mi te adresezi. Parerile altora nu ma supara, eventual pot avea de invatat. Am incercat insa, sa inteleg logica ta, sa trec ce ai spus prin filtrul gandirii mele, si nu vad nici un strop de rationament, deci probabil esti micut sau ai avut o zi proasta.
Numai bine!

| Cristiann25 a răspuns (pentru sayWhaaat):

Ce sa le ceri la copiii care n-au vazut in viata lor o fata adevarata?

| Cristiann25 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Trebuie sa te intelegem copile ca singura fata care se uita la tine are 70 de kg si 1.55 inaltime normal ca tu pe astea le promovezi(sa lasam astea la o parte). Orice baiat vrea ca iubita lui sa fie cat mai frumoasa, nu? Acest comentariu despre Bianca Draguseanu este total deplasat.Raspunde sincer o cunosti pe aceasta femeie ca sa poti vorbi asa de ea? Si nu inseamna ca daca o fata este slaba, frumoasa si multe alte calitati este si proasta.Grasele sa se duca la alergat.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru sayWhaaat):

Bine ba, de unde atata logica la tine daca ai conceptii aiurea despre prietenia dintre un baiat si o fata?
"Eu sunt de acord ca atat timp cat intre cei doi nu exista nici un fel de atractie, da, prietenia poate exista fara probleme, si poate fi si de lunga durata."
Baga-ti filtru gandirii tale si afla daca pai avea o relatie cu o fata daca nu simti nimic pentru ea, daca nu... du-te ba la balci
Incerci sa arati ca esti un tip inteligent, retine! am scris ca incerci dar cand incepi sa scrii esti la fel ca alea frumoase care atunci cand deschid gura pute, pute de la o posta a prostie
Retine piciule, cand eu am facut sex prima data in viata de pana acum tu aveai 4 ani, si mai retine ceva blondule cu ochelari de cocalar, nu eu am intervenit peste tine la postarea lui cherryessence, fiecare cu parerea sa

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Cristiann25):

"Raspunde sincer o cunosti pe aceasta femeie ca sa poti vorbi asa de ea?"
Despre Bianca Dragusanu este vorba? sa fim seriosi, de cand am vazut-o prima data la emisiunea lui Dan Negru, plasa de stele su nu stiu cum, mi s-a facut sila de aceasta parasuta, unde ai vazut fata sa injure in felul in care injura ea? asta daca ai vazut emisiunea? isi baga "paula" in mortii si in gura aluia de a adus-o acolo mai rau ca tigancile alea de-si ridica fustele in cap cand le salta mascatii.
Sa zicem ca ai prietena una de 1, 75 inaltime si 55-60kg. destul de simpatica, relatia voastra merge bine iar dupa o anumita perioada de timp cunosti alta fata care arata si mai bine decat prietena ta, unde nu mai pui ca noua cunostinta iti face ochi dulci, tu fiind un barbat bine, cum reactionezi? nu uita ce am scris, este cu mult mai frumoasa decat cea cu care esti

| sayWhaaat a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Daca dictia ta e la fel de jalnica precum felul in care te exprimi in scris, nu ai face un bun orator.
Incerc sa arat ca sunt un tip inteligent? Nu cred, asta vine in mod natural.
Referitor la citatul de mai sus, inca il sustin cu toata taria, insa cred ca tu nu ai priceput nimic din el. L-ai scos dintr-un context, si l-ai introdus intr-altul, si nu se prea pupa.

| Cristiann25 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Cat mai multe ca o viata am!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru sayWhaaat):

Din cauza copacilor nu vedem padurea

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Cristiann25):

"Barbatii lasi inseala! Poate se crede "destept" ca are 2 fara sa stie una de alta!"
Acum mi-am dat seama de ce navighezi pe acest site, ok

| CorneliaC a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu cred ca ce zici de Bianca e ok. Am observat ca leaga bine frazele atunci cand vorbeste

| CorneliaC a răspuns (pentru Cristiann25):

Nu toate la 1.55 au 70kg. Eu la 1.60 am 47, nu prea is mandra de statura mea dar nici nu cred ca e un mare defect. Asa ca nu mai jigniti fetele

| Cristiann25 a răspuns (pentru CorneliaC):

Eu mi-am spus parerea.Acum bineinteles ca sunt destui baieti carora le plac si fetele scunde.Nu trebuie sa te simti jignita doar pentru ca am spus ca mie nu-mi plac!

| Cristiann25 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu inteleg ce legatura au astea cu mine nu am scris asa ceva in raspunsul meu dar in fine inchei discutia cu tine ca nu are rost sa stau sa ma cert cu un copil!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru CorneliaC):

Lasa-l in pace, i-am scos o fraza dintr-un reply de-al sau dat la alta intrebare pentru ca sa-i arat adevaratul caracter, este ca acei politicieni, un traseist, azi aici maine'acolo
"Barbatii lasi inseala! Poate se crede "destept" ca are 2 fara sa stie una de alta!"
In ce-o priveste pe Bianca Dragusanu ai putina dreptate, ca si scorpia de la Zavorani, aflandu-ma intr-un restaurant am fost martor la fitele ei, spre surpriderea "divei" a fost luata pe sus si data afara din incinta localului aducandui-se la cunostinta ca localul respectiv nu este pravalia lui Maruta sau Dan Negru, sa fim seriosi. Dupa tine, haina face pe om sau omul pe haina?

| cherryessence explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Va rog frumos nu va mai certatilaughing. Fiecare cu parerea lui. Eu am 1, 65 la 13 ani big grin. Dar faza e ca de 10 luni nu am mai crescut deloc..si mi-e sa nu raman asa :-

| RobertKilleur a răspuns:

Una de marimea mea adica 1.50-1.70