| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi asteptati sa va scrie o fata prima sau vi se pare bine sa scrieti doar voi?

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Dacă vrei să vorbeşti cu cineva poţi să-i scrii, nu contează cine e fată şi cine băiat. Începe conversaţia cine vrea.

| RAY a răspuns:

Daca sunt intro relatie? ne scriem resiproc, daca vad ca nu imi scrie pa

| OnuOnulică a răspuns:

Cea mai copilăroasă chestie pe care o știu e asta cu "cine scrie primul". Ce importanță are cine scrie primul? Dacă deja puneți problema asta înseamnă că v-ați săturat unul de celălalt. Faza cu scrisul nu ar trebui să aibă nici o importanță.