| Intrebarilemele666 a întrebat:

Balul bobocilor se face la început sau la sfârșit de an?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa inceperea anului scolar, la 1-2 luni, cand elevii ajung sa se cunoasca cat de cat.
Nu cred ca se va face anul acesta balul bobocilor, din cauza pandemiei.

| zurick a răspuns:

Mă îndoiesc să-l aveți sincer, oricum se face prin octombrie-început de noiembrie cel târziu.

| CIaudiu a răspuns:

La inceput, undeva prin Octombrie-Noiembrie.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Inceput!

| IgnatVictor a răspuns:

La început, dar cu pandemia asta mă îndoiesc că se va organiza vreun bal. Când eram eu în liceu, nu s-a organizat balul bobocilor din cauza tragediei de la „Colectiv", iar acum e virusul ăsta de vină.

| elennax a răspuns:

La inceput desi s-ar putea sa nu se faca deloc