| roconverxa a întrebat:

Balul bobocilor se tine in timpul zilei sau seara pana dimineata?

Răspuns Câştigător
| cristina93 a răspuns:

Pai, de pe la 4-5 se face conursul Miss boboc, probabil la casa de cultura, sau cam asa ceva, si tine vreo 2-3 ore, iar apoi, la club, depinde, in licee, cel putin la mine, s-au vandut bilete, iar la un club a dat cateva invitatii gratis 1 pentru 2 persoane. Iar la club stai cat vrei big grin

10 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Cam de la 4 la 5 depinde si cum vrea directoarea sau elevii de a 12a.

| catalina_2916 a răspuns:

Balul propriu-zis tine cam 2ore jumatate...am foat boboaca( am iesit si miss big grin ) si atat a tinut...incepe cam de la 7seara pana la 10...si dup-aia daca vreti va inceti in vreun club si stati cat vreti... distractie placuta!

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Depinde de fiecare local...la mine a tinut de la ora 14 la ora 20.

| Aries90 a răspuns:

La noi incepe balul propriu - zis la 7 de obicei. Tine pana pe la 10, apoi in club pana dimineata happy

| roconverxa explică:

Ms

| roconverxa explică:

Dar si asa e putin sad laughing

| roconverxa explică:

Ms alyss >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general se tine de la 4-5 pana la 11-12 maxim, depinde cum aproba directoarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul normal ar fi de la 18:00 la 00:00. happy Atat.

:*:*:*
Distractie placuta la bal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi la mine la scoala d obicei incepe pe la 5 si tine pana pe la 12.cand am fost eu boboaca o tzinut pana la 2