| anonim_4396 a întrebat:

Bine vecina mea imi distruge viata de aceia vreauo prietena rockerita ca nu-s asa de de de...bagacioase ea ma urmareste si cind ma prinde ma tine de vorba si doar zimbeste dar eu zic ca am treaba si dispar bine cum sa fac sa ma lase in pace nici macar hard metal nu pot asculta sta linga mine si zice ce nebuni si ma scoate din minti cum sa-i zic lasa-ma in pace?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa nu mai fii asa de inversunat cu muzica hard-rock. Probabil ca deranjezi vecinii si ei incearca sa iti spuna acest lucru.Iti recomand sa iti cumperi niste casti de putere mare si poti asculta muzica cat de tare vrei tu si nu vei mai avea nici probleme cu vecina.

| LimonadaXd a răspuns:

A draq sa fiu daca am intzeles cevarolling on the floor)