| Tukann a întrebat:

Blogvladbarbur.blogspot.com
Detin un blog. Puteti sa imi dati niste pareri? Sugestii si idei

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum a zis si @suntserios numele e naspa. Se stie deja ca e un blog nu trebuie sa pui si-n link si poza cu asta. Nu-mi place deloc unde e pozitionat scrisul, ori in mijloc ori mai in dreapta, asa arata `aruncat`. Unele poze la articolele de mai jos arata extrem de inestetic pentru ca sunt mult prea inguste in comparatie cu chenarul scrisului si lipseste o cat de cat simetrie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Numele e naspa. chiar nu pricep de ce ai mai pus si cuvantul blog acolo, greu de retinut.

designul mult prea obositor, fundal cu imagini, vreo 4 nuante in spate, textul nu e centrat, imaginile puse pe unde ai apucat.

textul, obositor de citit, ba normal, ba italic, ba bold fara niciun sens.

cat despre continut. Nimic interesant, nimic original. 90% din aia care intreaba pe aici pareri despre bloguri au niste posturi fara niciun sens despre o filosofie de viata si alte explicatii sentimentale despre nimic.