| Bombonikk19 a întrebat:

Boona TPU:*:*:* intrebare pentru cei din galati de la liceul de arta: daca vrei sa intri la clasa de actorie in ce consta examenul?:*:**:
Dau fundita!:X

Răspuns Câştigător
| Simσηαღ a răspuns:

Buna.Eu sunt din Buzau, dar presupun ca sunt cam aceleasi probe ca a intrat o fosta colega.Trebuie sa reciti o poezie, iti canta ceva la pian sau alt instrument si tu dupa aceea trebuie sa tii itmul rin batai.Stiam ca era ceva de un biletel pe care il extragi si pe el sunt scrise cateva cuvinte d exemplu:scaun, trist iar tu trebuies sa deduci ca stai pe un scaun sa fii trista.