| Tyzonis a întrebat:

Bun... Am 13 ani si sunt in clasa a 7-a, am dat cu squeezer-ul (Marker de graffiti, foarte permanent) pe un perete, am fost prins... Acum ce fac? Cred ca ma asteapta o discutie lunga cu directoarea...

Răspuns Câştigător
| 3amthinking a răspuns:

Bagi si tu acolo un discurs despre 'arta stradala' bla bla bla, ai vrut sa infrumusetezi peretele, nu sa-ti dai tag etc laughing

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Ii poti ruga sa te ierte deoarece a fost prima oara si nu o sa se mai repete.

| Sofer a răspuns:

Le spui ca avea o culoare urata peretele si ca incercai sa il faci mai frumos.

| Tyzonis explică:

Mulțumesc frumos tuturor celor care au răspuns °^°. Nu a existat nici o discuție până la urmă dar tot vă mulțumesc, iar din moment ce nu a existat o discuție am ales cel mai amuzant răspuns