| Matei10 a întrebat:

Bun se vede ca aveti pareri contra telefoanelor samsung corby pro, atunci ce imi recomandati tot asa, adica cu Tastatura QWERTY completa cu touch screen, aplicati, Bluetooth, WLAN, cam asta as dori de la un tel, si sa nu depaseasca 7-8 milioane daca nu samsung corby pro atunci ce imi propuneti?

un link... de unde il pot lua produsul
nu spuneti iti recomand telu x si imi dati poza un link daca se poate

Răspuns Câştigător
| Name2 a răspuns:

Iti recomand LG cokkie ce culoare vrei tu.http://www.gsmpedia.ro/lg-kp500_cookie-2617.html Si mai dai pe google cautare LG cookie si o sa vezi mai multe poze

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu am Lg. deci din acesta iti recomand.
Poti sa-ti iei kookie sau freshwinking. Ambele sunt telefoane bunebatting eyelashes