| anonim_4396 a întrebat:

Bun TPU! Am o intrebare. Pe voi ce v-ar impresiona sa vedeti intr-un poser cu Stefan cel mare? Ma refer la inaftisare, cum sa arate posterul. De scris..am ce sa scriu..insa nu stiu cum sa il decorez..intr-un fel. De ars hartia pe la margini, nu mai pot sa fac pentru ca a facut deja cineva asta..si zice ca il copiez. so..please help me! happy FUNDA!

1 răspuns:
| DarkDeea99 a răspuns:

Pai, ai putea sa il faci in picioare si in jurul lui sa ii faci servitorii...sau sa il faci in fata castelului. Cauti poze cu castelul lui. Sau poti sa il faci luptandu-se cu cineva! Sper ca te-am ajutat :*