| AndreeaBostan89 a întrebat:

Bun, vreau sa pun o intrebare referitor la un proces verbal. Am un prieten bun cu care am intrat in baia fetelor sa facem niste poze. Niste femei de serviciu erau prin zona si l-a vazut cand a intrat, nu am facut nimic altceva decat cateva poze sau sa se gandeasca ca fumam sau altceva, nu tin sa zic ca este si *gay* si nu am facut vreo prostie. Culmea ca acum diriginta a spus ca va face proces verbal si nu are pentru ce, sunt atatia baietii ce intru la toaleta si fumeaza acolo si fac si da se gaseste prezervative acolo folosite. Ii poate face? Eu stiu ca da dar sa fiu sigura ce ii spun.

2 răspunsuri:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Aratatii dirigintei pozele sa vada ca nu faceati sex ci doar POZE.

| Apokales a răspuns:

Mi se pare ca n-are ce sa-ti faca. Dar mai bine pui intrebarea in categoria legislatie, politic si social, acolo sunt oameni ce-ti vor putea explica mai bine.